KONST / Litografier / Litografi 12398712
nr 1239 8712
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Litografi, Landskap. Signerad, numrerad 79/310. Motivet: 24x37 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
måndag 4 mars 2019
kl 19:15:18
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren